Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

30. Pol’and’Rock Festival 2024 z grupą Podróże Małe i Duże

1 sierpnia3 sierpnia

Siema ludzie ! ✌️
W tym roku po raz pierwszy wraz z grupą Podróże Małe i Duże mamy zaszczyt was wszystkich zaprosić na wspólny wypad na Pol’and’Rock Festival . Pierwsza edycja słynnego już festiwalu odbyła się w 1995 roku, wtedy jeszcze pod nazwą przystanek Woodstock. Pol’and’Rock Festival to jedna z największych imprez muzycznych w Polsce . W tym roku wydarzenie obchodzi swój 30 jubileusz dlatego i nas nie może tam zabraknąć.
Impreza odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku na dawnym lotnisku Czaplinek- Broczyno. Na scenie można zobaczyć zarówno polskie jak i światowe gwiazdy. W tym roku przystanek odwiedzi ekipa Dorosłych Dzieci a oprócz nich zagra także Motionless In White, Sick of It All, Guano Apes, Clawfinger, Less Than Jake, Flogging Molly, T.Love, The Warning, Celkit, Myrath, Kasia Kowalska, Electric Callboy i wielu innych.
Kto wie i był na tym pięknym wydarzeniu wie jednak że koncerty są tam najmniej istotne . Chodzi przede wszystkim o klimat , wspólnotowość i otwartość na siebie nawzajem .
W czasie kiedy graja muzyczne gwiazdy , życie na polach namiotowych nie umiera 🙂 Więc ze swojej strony zapewniam że każdy na miejscu znajdzie sposób spędzania czasu , który najbardziej lubi .
Na festiwalu będzie wośpowa wioska sztabów zagranicznych. A w niej również nasi wysłannicy ze sztabu Darmstadt-Frankfurt.
https://wosp-frankfurt.de/czlonkowie-sztabu
🎸Kiedy : 1-3 sierpnia 2024
🎸 Gdzie : Czaplinek – Broczyno, Polska.
🎸 Dojazd :
Dojazd na miejsce we własnym zakresie . Na pewno jeżeli więcej osób będzie jechało z Frankfurtu, kwestia ta jest do ustalenia przed wyjazdem. Wiem że niektórymi z was zobaczę się na miejscu: w Polsce .
🎸 Co spakować : namiot – czym starszy i tańszy tym lepszy , śpiwór , karimatę , gotówkę ( chodź zwykle można już tam płacić kartą , dowód osobisty , plandeka ,strój kąpielowy (aby brać publicznie prysznic ) sandały i buty trekkingowe, mokre chusteczki, worki na śmieci , latarkę lub czołówkę , papier toaletowy , krem z filtrem , okulary przeciwsłoneczne oraz kapelusz i czapkę z daszkiem.
Konkretne i zainteresowane osoby proszę kliknięcie ” wezmę udział ” żebym mogła z wami się bezpośrednio kontaktować. Pozdrawiam i do zobaczenia ✌️
Organizatorki: Miranda Witoszek i Adrianna Maria Gibajlo z Grupy Podróże Małe i Duże z Darkiem
Zapisy: poprzez wiadomość prywatną do Mirandy oraz na stronie: https://fb.me/e/7zZpDXUib

Szczegóły

Początek:
1 sierpnia
Koniec:
3 sierpnia
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/7zZpDXUib

Organizator

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Grupa Podróże Małe i Duże
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pol’and’Rock Festival (Woodstock)
Czaplinek-Broczyno
Czaplinek, 78-550 Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *